FOTOWOLTAIKA

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość usług, terminowość

FOTOWOLTAIKA: projekt, montaż i serwis

Fotowoltaika czyli prąd ze słońca, prąd produkowany dzięki energii słonecznej. Jest to inwestycja na lata mająca na celu obniżenie rachunków za prąd oraz redukująca emisję C02. 

W ramach naszej działalności zajmujemy się nie tylko samym montażem instalacji fotowoltaicznych ale także projektowaniem oraz serwisem.

Współpracujemy z największymi dostawcami podzespołów fotowoltaicznych, firmami KENO oraz CORAB. Wykorzystujemy podzespoły takich marek jak QCELLS, SHARP, LONGI SOLAR, HUAWEI, SMA czy FRONIUS. Są to produkty które cechuje bardzo dobra jakość i bezawaryjność, stąd też serwis może być potrzebny tylko w wyjątkowych i sporadycznych sytuacjach.

Lata gwarancji na panele fotowoltaiczne
0
Lata gwarancji na falownik
0
Lata gwarancji na montaż
0

GWARANCJA NA MONTAŻ I SPRZĘT

Jesteśmy sprzedawcą paneli fotowoltaicznych największych firm w Europie. Gwarancja wydajności ogniw fotowoltaicznych wynosi nawet 25 lat. Falownik objęty jest 10 letnią gwarancją z możliwością przedłużenia do
20 lat.  Na usługę montażu instalacji fotowoltaicznej udzielamy 3 letniej gwarancji.

MY WYCENIAMY
MY PROJEKTUJEMY
MY MONTUJEMY

Jesteśmy firmą ze Szczecina, tutaj pracujemy. Nie działamy na podwykonawcach. Wyceny zawsze wykonujemy na miejscu realizacji. Podejmujemy się nietypowych realizacji. Jesteśmy z klientem od pierwszego telefonu, przez wycenę, montaż i serwis. 

Profesjonalizm, terminowość i dobry kontakt – za to cenią nas klienci. 

SZKOLENIA

Regularnie szkolimy się w zakresie najnowszych technologii stosowanych w produkcji paneli fotowoltaicznych i inwerterów fotowoltaicznych dostępnych na rynku europejskim.
Wciąż podnosimy kwalifikacje dlatego o jakość oferowanych przez nas usług mogą być Państwo spokojni.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI PRODUCENTAMI

Producenci paneli fotowoltaicznych

Producenci falowników do fotowoltaiki